Парафан клуб Динамо проводить восьмий щорічний тиждень дій CAFE #TotalAccess

Протягом щорічної весняної акції тижня дій CAFE був організований виїзд з міста Києва до міста Дніпро, де відвідали матч 20-го туру УПЛ між командами Дніпро1 / Динамо (Київ), на стадіоні Дніпро-Арена, познайомились та поспілкувались з футбольними фанатами з інвалідністю СК Дніпро1, зробили спільне фото на пам’ять.

Парафан клуб з радістю завітав на екскурсію по НСК “Олімпійський”. Під час екскурсії гості прогулялися Олімпійським двориком, який є одним з найяскравіших куточків спортивного комплексу, проінспектували доступність до футбольних матчів людей з інвалідністю. Також провели екскурс в багаторічну історію стадіону, відчули дух гри в роздягальнях гравців ФК «Динамо» (Київ), пережили справжні емоції футболістів, піднявшись тунелем гравців до виходу на поле, оцінили красу НСК «Олімпійський» зсередини, відвідавши чашу стадіону, побачили стадіон з висоти другого ярусу, де відкривається захоплюючий вид і зробили фото на пам’ять. На цій події було презентовано новий банер та прапор Парафан клубу. Всі хто прийшов, поринули до історії легендарного стадіону, та дізнались багато нового про НСК Олімпійський.

Також Парафан клуб завітав на матч 21-го туру УПЛ між командами Динамо (Київ) / Колос (Ковалівка). На трибуні вивісили банер CAFE, зробили пам’ятне фото.
Динамо Київ здолало Колос (2:0).

Немає відповідей до "Парафан клуб Динамо проводить восьмий щорічний тиждень дій CAFE #TotalAccess"


    Є, що сказати?