Велике інтерв’ю на Dynamomania: “Парафан-клуб “Динамо”: рух вперед в ногу з часом”

Цієї осені Парафан-клубу «Динамо» виповнюється чотири роки.

За ці чотири роки Парафан-клуб пройшов разом з “Динамо” через сезони, де було все: і довгоочікуване чемпіонство рідного клубу, вихід в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА, успіхи в Лізі Європи…

До вашої уваги – велике інтерв’ю керівника Парафан-клубу ФК “Динамо” Київ Владислава Платоненко, а також наших постійних членів – сім’ю Чуйко.

– Для кожного вболівальника новий сезон – час надій і очікувань. У той же час це можливість озирнутися, підвести підсумки зробленого. Тим більше, що для нашого Парафан-клубу минулий рік вийшов активним і насиченим. Живучи в століття високих технологій, ми не відстаємо від новітніх тенденцій. Саме тому нами був запущений сайт, де можна ознайомитися з матеріалами про життя Парафан-клубу і улюбленої команди «Динамо». Крім того, ведемо сторінку в соціальній мережі Facebook і групу в Viber, де обговорюємо матчі і футбольні новини. Але найважливішим для нас завжди була підтримка команди на трибунах, можливість бути поруч в радості перемог і в гіркоти поразок.

– Чи є у вашого руху якісь відмінні риси?

– Так, для того, щоб бути яскравіше і виділятися серед фанатського громадськості, ми створили власну атрибутику: банери і прапори. Найважливішими ж на трибуні завжди були і є люди. Парафан-клуб має основне ядро уболівальників, які відвідують матчі «Динамо» постійно, незважаючи навіть на обставини, які можуть бути пов’язані зі станом здоров’я.

– Чи вдається вам відвідувати матчі в інших містах?

– Так, ми разом з командою не тільки в Києві, а й на виїзних матчах. Зокрема, члени Парафан-клубу відвідали фінальні поєдинки Кубка України і Суперкубка. Адже справжній фанат повинен йти з командою, куди б не занесла її футбольна доля.

– Футбольне життя не обмежується тільки матчами. У яких ще клубних заходах участь?

– Власне, у всіх, які регулярно організовує «Динамо» для своїх уболівальників. Парафан-клуб з радістю відгукується на запрошення. Наші представники відвідали динамівську базу в Конча-Заспі, побували на зустрічах з гравцями і тренерами команди, взяли участь в екскурсії на домашній арені «Динамо» – НСК «Олімпійський». А найближчим часом за сприяння фан-клубу запланована ще одна екскурсія на УБТ «Динамо».

– Діяльність вашої організації обмежується тільки футболом?

– Звичайно, ні. Ми цікавимося не тільки цим. Також любимо просто зібратися разом і весело провести час. Нещодавно була організована теплохідна прогулянку по Дніпру. Приємне спілкування, прекрасні види, гарний настрій, майже сімейна атмосфера. Можна сміливо стверджувати, що ми – дружна сім’я. Сім’я, об’єднана футболом і любов’ю до рідного клубу, сім’я, яка завжди буде жити надіями про нові перемоги біло-синіх.

Одними з найактивніших учасників Парафан-клубу «Динамо» є сім’я ЧУЙКО. Дмитро та Ірина стояли біля витоків його створення чотири роки тому і до сих пір знаходяться в рядах організації.

– У Парафан-клубі ми з першого дня, – розповідає Дмитро. – Я добре знайомий з Владиславом Платоненко, ми ходимо в одну церкву. І коли він загорівся ідеєю створити таку організацію, звернувся до мене, також «підтягнули» ще одного нашого знайомого Григорія. З нас трьох все і почалося. Згодом стали відвідувати не тільки домашні матчі «Динамо», а й їздити в інші міста, двічі були у Львові, також в Одесі, в Харкові. У Києві, звичайно, відвідуємо кожен домашній матч команди.

– Є якісь труднощі, незручності щодо походу на футбол?

– Оскільки ми не ходячі і пересуваємося насилу, головна проблема в тому, щоб дістатися до стадіону. У минулому сезоні «Динамо» у співпраці з «Київпастранс» на два матчі виділяла нам мікроавтобус. Це було дуже зручно, адже він забирав нас з дому, привозив на стадіон і доставляв назад. Всього збиралося чоловік 5-6. Але, на жаль, цей проект припинився, можливо, закінчилося фінансування. Ми ж розуміємо, що в країні складна ситуація. І протягом всього року діставалися на матчі самостійно. А це 100 гривень на таксі в одну сторону. За місяць у команди два домашні матчі, тому потрібно прокатати 400 гривень, а пенсія у мене тільки 1300 грн. І така ситуація у кожного з нас. А всього іншого вистачає: квитками і абонементами нас забезпечують.

Крім того, що Дмитро та Ірина є палкими вболівальником нашої команди, вони ще й творчі особистості: Дмитро створює мозаїки з кольорового скла, разом з дружиною плете і вишиває бісером, робить багато інших творів мистецтва. Тематика робіт найрізноманітніша, не тільки футбольна. Одну з мозаїк у вигляді динамівської літери «Д» художник подарував нашому фан-клубу, і тепер вона прикрашає його приміщення.

– Керівник прес-центру НСК «Олімпійський» цікавився, чи можна вишити емблему стадіону з динамівським логотипом або футбольним м’ячем. Я відповів, що це можливо. Займуся цим, якщо він конкретно зацікавиться, – ділиться планами на майбутнє Дмитро. – Добре, що допомагає і надихає мене дружина. Постійно змушує то яку картину зробити, то вишивку, щоб продати. Але свої роботи я в основному дарую. А якщо і продам за собівартістю, то відразу ж купую матеріали на іншу. Не хочеться просто так сидіти вдома і киснути.Намагаємося дарувати людям якусь радість. А є й такі, у яких крім пенсії, іншого доходу немає, проте відвідувати матчі улюбленої команди хочеться. Але ми не засмучуємося, все буде добре.

– Розкажіть більше про мозаїку, яку ви зробили для Фан-клубу «Динамо».

– Вона зроблена з кольорового скла. Я хотів приурочити її до конкретної дати – річниці заснування Парафан-клубу, але вийшло віддати раніше. Також схожу мозаїку у вигляді динамівського логотипу зробив і для президента клубу Ігоря Суркіса, її потім з друзями йому подарував. Крім того, люди мені замовляють роботи у вигляді сердечка або написи «Я тебе кохаю».

Матеріал журналу «Динамо Київ» (№4, 93)

Фото из архіву: заснування Парафан-клубу ФК “Динамо” Київ у 2013 році

img_6098

img_6078

Джерело:

http://dynamomania.com/news/394540-parafan-klub-dinamo-dvizhenie-vpered-v-nogu-so-vremenem

Немає відповідей до "Велике інтерв'ю на Dynamomania: "Парафан-клуб "Динамо": рух вперед в ногу з часом""


    Є, що сказати?